Pálinka Mester pálinkafőzők Békéscsabán!
2016. 09. 06., kedd
Kedves Pálinka Barátok,
Szeptember 16-18-ig várunk szeretettel minden kedves érdeklődőt Békéscsabán, a Csaba Parkban, a Nagy Csabai Házipálinka-kóstoló és Pörköltölő fesztiválon. A csarnok épületen belül található bemutató termünkben megtalálható lesz a világon egyedülálló Pálinka Mester termékcsalád az egy és kétlépcsős pálinkafőzőkkel, magozóval, sörfőzővel és a cefrézési-főzési kiegészítőkkel.
További információk:
Kapunyitás: 1o:3o. Ingyenes belépés: 14,oo óráig. Ingyenes parkolás minden nap.
Péntek, szombat 16-18 óra között: ingyen pálinka a Gyulai úti főbejáratnál! Mert ekkor működik a „FESZTIVÁLKONTROLL!”. A vendégeket csinos hoszteszrendőrök megszondáztatják a bejárat mellett kialakított pálinka-szabadterületen (pálinka free zone). Ha a szonda szerint nem fogyasztottak alkoholt, akkor pálinkakóstolásra alkalmas állapotban érkeztek, tehát jár nekik a fesztivál fogadó pálinkája (welcome drink).
Vasárnap: családi nap. Ezért, ha a gyerekek vasárnap 14 óra után érkeznek szüleikkel a fesztiválra, számukra a belépés 18 éves korig ingyenes, a velük érkező felnőtteknek a jegy ára: 1 ooo Ft/fő.
Üdvözlettel,
Pálinka Team
